Zwroty i reklamacje

Zwrot zamówień

Klient ma prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od daty odebrania produktu. Odsyłane produkty wraz z oświadczeniem zwrotu należy odesłać bezpośrednio na adres sklepu 

Formularz zwrotu można pobrać tutaj

 

Ubrania należy odesłać na swój koszt wraz z informacją o numerze konta na adres:

P.B. Maciej Lerman

ul. Antoniukowska 6/1

15-845 Białystok

W przypadku odstąpienia od umowy, konsument ponosi bezpośrednie koszty odesłania towaru.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Proszę odesłać nam rzeczy niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni, od dnia w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeśli odeślą państwo rzecz przed upływem14 dni.

Odpowiadają Państwo za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Pieniądze zwrócimy Państwu zgodnie z wybraną formą w terminie 14 dni:

 

Reklamacje z tytułu niezgodności z zamówieniem

Należy odesłać towar niezgodny z zamówieniem na swój koszt tradycyjna drogą na adres i zasadach podanych powyżej. podany powyżej . Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Towar zostanie wymieniony na właściwy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), Sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu wraz z kosztami wysyłki lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie Towary do wyboru.

 

  Wymiana produktu


Jeżeli interesuje Państwa wymiana zakupionego towaru, należy odesłać produkt opierając się na zasadach zwrotu opisanych powyżej w punkcie 1 i zamówić nowy towar.