Zakupy sukienki ciążowej w internecie

Zakupy w sieci co warto wiedzieć, zanim kupisz u nas produkt.

Dokładnie zapoznaj sie z opisem danej sukienki ciążowej czy spodni i zmierz się na podstawie wytycznych producenta danego ubrania ciążowego.

To, że przed ciążą nosiłaś M nie oznacza, że u danego producenta bedzie to ten sam rozmiar. Każdy z nich ma inna rozmiarówkę, po to w sklepie zamieszczamy dla każdego produktu tabelke wymiarów, na której podstawie wybieramy rozmiar. Ubrania ciążowe mają swój specjalny fason, więc nie dodawaj dodatkowych cm bo beda poprostu za duże.

Pamiętaj, że ubrania ciążowe z dzianiny - bluzki, sukienki, topy ciążowe i bielizna z wiskozy bardzo dobrze się naciągaja, wtedy warto wybrac mniejszy rozmiar. 

Dokladnie przeczytaj regulamin i zasady zwrotu

Na zwrot jest 14 dni iwystarczy odesłac produkt na adres sklepu, bez podawania przyczyny. 

Nie musisz opisywac dlaczego nie chcesz ubrań, rozumiemy ze przez internet nie zawsze widzi się to tak jak jest w rzeczywistości. Jest wiele parametrow - od jakości ustawień komputera - telefonu po zwyczajny fakt, ze dana rzecz poprostu nie pasuje.

Nie ma obowiazku załączania paraganu, my na życzenie wystawiamy fakturę a nie paragon, który nie jest potzrebny do zwrotu, informacje i szczegóły sa w zakladce zwroty i w ustawie konsumentów.

Zamówiony towar odeślij dobrze zabiezpieczony w oryginalnym opakowaniu - tak jak sama go chciałabyś otrzymać, worki foliowe na śmieci i reklamówki z sieciówek bardzo często sie rwą, a żółta tasma malarska sie odkleja:)Skrót informacji:

Zwroty i wymiany i reklamacje

Czas wysyłki 

Regulamin 

Przydantne informacje 

wszystko znajdziesz w nagłówku i stopce sklepu